Free Shipping on Orders > 70 . Prices include VAT – Tel: (34) 933 036 870

Sobre

PartitukiⓇ és una marca internacional especialitzada en productes per a festes infantils i articles d’oci infantil. Partituki comercialitza els seus productes als principals mercats europeus (Alemanya, França, Itàlia, Regne Unit, Espanya…) i als Estats Units.

Adreça

Portal de Valldeix 23
08301 Mataró (Barcelona)

Telèfon

(34) 93 303 68 70

Per exercir la nostra activitat a nivell internacional, estem registrats a:

Alemanya, número d’IVA: DE320115644
Espanya, CIF: B60678760
França, NIF: FR09841785884
Itàlia, NIF: IT00216809996
Polònia, número d’IVA: PL5263236234
Regne Unit, número d’IVA: GB304123363
República Txeca, número d’IVA: CZ684635032
Marca comercial europea: 017937492
Marca comercial dels EUA: 88733111 (pendent d’aprovació)

Contacta amb nosaltres

    Compres en línia 100% segures

    Articles per a festes infantils Compres segurs

    Registrat a:

    Més de 100.000 clients des de 1994

    Com es veu a:

    Item added to cart.
    0 items - 0,00